Jsme rodinná firma

Chceme dělat radost našim zákazníkům a jejich mazlíčkům

Provozujeme síť prodejen krmiv a chovatelských potřeb ve východních a středních Čechách. Jsme menší rodinná firma, ale postupně rosteme, abychom zajistili tu nejlepší nabídku a ceny pro naše zákazníky. My i naši zaměstnanci máme doma svoje mazlíčky a s řadou produktů, které prodáváme, máme osobní zkušenosti. Třeba se brzy shledáme i ve Vašem městě.

Proč nakupovat u nás

Široký sortiment

Pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, akvaristy, teraristy, hospodářská zvířata. Potřeby pro výcvik psů. Ověřené značky. Prodej živých zvířat (hlodavci, rybičky) a krmného hmyzu.

Příznivé "venkovské" ceny

Ceny držíme co nejníže díky naší velikosti, skladovací kapacitě a úsilí, které věnujeme výběru dodavatelů a nákupu. Akční nabídky a věrnostní programy pro stálé zákazníky.

Zkušený personál

Naši zaměstnanci mají mnohaleté zkušenosti v oboru a sami zvířata chovají, mohou tedy nabídnout rady z praxe. Pravidelně se vzdělávají.

Seženeme pro Vás

Pokud jste nenašli konkrétní značku, výrobek či velikost, poraďte se s obsluhou. Naše široká síť dodavatelů umožňuje objednat i zboží mimo běžný sortiment.

Zvířatům vstup povolen

Vašeho mazlíčka rádi přivítáme uvnitř prodejny. Uvítáme, pokud si vybrané zboží na něm rovnou vyzkoušíte.

Co o nás říkají zákazníci

Veronika

Chlumec nad Cidlinou

"V obchodě je slušný výběr potřeb pro domácí zvířata a není problém cokoliv doobjednat. Paní jsou příjemné a moc přátelské :).“

Monika

Městec Králové

"Doporučuji!!! Příjemná obsluha která umí poradit se vším, děkuji za úžasnou trpělivost a ochotu. Ráda se tam vracím.“

Lenka

Sobotka

"Když jsem u Sobotky na chalupě, ráda tam nakupuji, a to i do zásoby do Prahy. Velmi milá obsluha, dobře zásobeno zbožím a ceny jsou oproti Praze úplně jinde.“

Aron

labrador, Hořice

... u nás mlčí, následuje paničku, občas se olízne, ale pro sušené vepřové uši se sem moc rád vrací :-)

Vytvořte si webové stránky zdarma!